Nagroda dla zwycięzcy

Takiego przedsięwzięcia jeszcze w Polsce nie było. Po raz pierwszy bowiem społeczność multifetyszowa wybierze Mister Rubber Poland 2017. Już 22 kwietnia w warszawskim klubie Odessa rozpocznie się wyjątkowy wieczór, którego okoliczności i plan został skrupulatnie przygotowany. Jurorami podczas wyborów będą przedstawiciele Australii, Czech, Rosji, USA, Włoch i Polski. Łącznie 9 sędziów. Wybory cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony sponsorów polskich i zagranicznych oraz uczestników. Zwycięzca będzie reprezentował Polskę na 21. MIR czyli podczas Międzynarodowych Wyborów Mister Rubber w Chicago (USA).

Jest nam niezmiennie miło zakomunikować, że sponsorem nagrody głównej
biletu lotniczego do Chicago
na 21. Wybory Mister International Rubber

dla
Mister Rubber Poland 2017
jest

Swój 1% z podatku za 2016 rok możesz przekazać Fundacji REFFORM poprzez inną organizację pożytku publicznego tj. Zjednoczenie Pozytywni w Tęczy wpisując w odpowiednim miejscu zeznania podatkowego następujące dane:

Numer KRS: 0000319790
Cel szczegółowy 1%: REFFORM

Serdecznie dziękujemy.

Nagroda zostanie wręczona podczas wieczoru wyborczego.

Strona wydarzenia