Program The Nest w Berlinie

The Nest – kolejna okazja do promocji

Fundacja REFFORM wykorzystuje każdą szansę, by promować swoje projekty i programy. Nadarzyła się właśnie ku temu kolejna wyjątkowa okazja. W dniach 5-9 września br. w Berlinie odbywał się doroczny festyn uliczny Folsom. Jak co roku na to swoiste święto przybywa do Berlina ogromna rzesza uczestników, w tym bardzo duża (i aktywna) grupa Polaków.

Podczas spotkania integracyjnego w jednym z berlińskich klubów Fundacja REFFORM, Ambasador The Nest – Kamil oraz polski Mister International Rubber – Michał przedstwili zebranym cele Programu The Nest a także poprosili o datki. Goście wrzucali datki do puszek kwestarskich a także dokonywali transakcji przez terminal płatniczy.

Rozliczenie

Do puszki kwestarskiej datki zbierali: Kamil i Michał. Z puszek zebraliśmy kwotę:

156,31 EURO (w banknotach i bilonie)
100 PLN

Protokół wraz z rozliczeniem został już przekazany Kapitule Fundacji /Komisja Rewizyjna/.

Z wpłat poprzez terminal płatniczy pozyskaliśmy kwotę:

306 PLN

The Nest – działa!

Program The Nest rozwija się nader dobrze, pomaga osobom, które zgłaszają się do Fundacji po pomoc. Ambasador Programu the Nest – Kamil w swoim przemówieniu podczas spotkania integracyjnego w Berlinie podkreślił, że głównym celem The Nest jest pomoc psychoterapeutyczna osobom LGBT i to że pomoc ta jest realizowana zarówno podczas spotkań jeden-na-jeden, jak i również z wykorzystaniem Internetu. Fundacja REFFORM na stałe współpracuje z psychoterapeutą, który jest w stałej gotowości do spotkań i pomocy.

Na spotkaniu oprócz dużej liczby Polaków obecni byli uczestnicy z Austrii, Czech, Francji, Niemiec i USA. Goście byli pod dużym wrażeniem rozmachu, z jakim Program The Nest jest promowany, jak i pomysłu oraz idei, które za tym programem stoją.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie datki na rzecz The Nest!