Razem Plus II – działamy

W marcu tego roku Fundacja REFFORM została zaproszona do zespołu złożonego z organizacji pozarządowych w celu realizacji zadania publicznego finansowanego przez Miasto Stołeczne Warszawę. Projekt ten ma na celu przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym w m. st. Warszawa w latach 2018-2020 a „Razem Plus II” – to nazwa projektu. W skład konsorcjum organizacji pozarządowych realizujących to zadanie wchodzi 7 organizacji:

• Zjednoczenie na Rzecz Żyjących z HIV/AIDS „Pozytywni w Tęczy”
  • Stowarzyszenie Wolontariuszy Wobec AIDS „Bądź z Nami”
  • Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej „Res Humanae”
  • Stowarzyszenie Pomoc Socjalna
  • Fundacja Refform na Rzecz Promocji Zdrowia, Budowania Więzi Społecznych oraz Przeciwdziałania Wykluczeniom i Dyskryminacji
  • Stowarzyszenie Bears of Poland.

Szukając pomocy lub wsparcia skorzystaj z naszej oferty

Zapraszamy osoby fizyczne, instytucje i organy samorządowe do skorzystania z oferty RAZEM PLUS II

Oferujemy m. in.:

• infolinię pomocową,
  • konsultacje dla osób nowo zdiagnozowanych HIV,
  • działanie grupy wsparcia dla osób żyjących z HIV,
  • zajęcia edukacyjno-profilaktyczne dla MSM,
  • punkty interwencyjne,
  • poradnictwo psychologiczne,
  • konsultacje dla gejów, osób biseksualnych i transseksualnych,
  • aktywizację zawodową.

Sprawdź pełną ofertę i skontaktuj się z wybraną organizacją pozarządową w ramach konsorcjum RAZEM PLUS II.

<<<Broszura informacyjna>>>