Rozliczenie kwesty w Berlinie

Fundacja zakończyła kwestę w Berlinie i to zakończyła z sukcesem! Jak przypuszczaliśmy zainteresowanie Programem „Na zdrowie!” jest bardzo duże a goście spotkania środowiskowego, zarówno polscy, jak i zagraniczni, chętnie wrzucali swoje zaskórniaki do oplombowanych puszek.

Kwestowało trzech polskich Misterów (Michał, Adam i Łukasz) a protokół z przeliczenia i przekazania zebranych środków dla Fundacji podpisali: W. Krysiak, R. Augustyn, M. Wargacki.

Darczyńcy przekazali nam: 250,10 EURO + 1 rubel rosyjski + 3 PLN

Zgodnie z procedurą środki te zostaną wymienione na PLN oraz wpłacone na rachunek bankowy Fundacji REFFORM.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Program „Na zdrowie!’ oficjalnie rozpoczął swoją działalność ale to nie jest jedyna inicjatywa statutowa Fundacji. Więcej w kalendarium oraz wolontariacie.

Wciąż możesz ofiarować nam swoją darowiznę: <<<kliknij tutaj>>>