Akcja: MDM od MFP cz. 2

W dniu 19 maja 2020 roku pomysłodawca i koordynator Akcji Maska dla Medyka – Grzegorz Ośko przekazał medykom kolejną partię 10 masek – a łącznie przekazał ich 20 sztuk.

W zbieranie środków zaangażowali się artyści Marek Pavellek i Paweł Żukowski, którzy przekazali swoje prace na licytację. Serdecznie dziękujemy!

Maski te, jak powszechnie wiadomo są wykorzystywane przez personel medyczny leczący osoby chore na COVID-19 i te podejrzane o tę chorobą w szpitalach, przychodniach, karetkach ratowniczych. W ten sposób chronią swoje życie, a także życie osób bliskich i rodzin.

Akcja Maska dla Medyka https://www.maskadlamedyka.pl/ to bezprecedensowy projekt pomocowy, oddolny i prowadzony skutecznie przez osoby zrzeszone wokół inicjatywy

 https://www.facebook.com/zamaskowanistopcovid/

Grupa MFP ma swój udział w pomocy medykom w znalezieniu optymalnego zabezpieczenia przed wirusem – dzięki naszym maskom leczenie chorych jest bezpieczniejsze dla personelu medycznego i ich rodzin.

Fundacja REFFORM składa P.T. wszystkim uczestnikom akcji najserdeczniejsze podziękowania za przekazane środki finansowe na zakup masek.