Aukcja charytatywna

AKTUALNIE BRAK AUKCJI

Aukcja rozpocznie się w dniu …………. r. a zakończy w dniu ………. r. o godz. …………… .

Licytującym może być pełnoletnia osoba fizyczna lub osoba prawna, która zarejestruje się, jako licytujący na stronie www Fundacji.

Licytując pomagasz osobom, które zgłaszają się po pomoc do Fundacji REFFORM.

Zasady:

• Zarejestrowanie się na licytację na stronie www Fundacji oznacza zgodę na jej warunki.
  • Uczestnik licytacji może złożyć ofertę przez udostępniony system do licytowania i w dowolnym momencie trwania aukcji.
  • Kwota wywoławcza przedmiotu aukcji podana jest w opisie aukcji i wynosi ………. zł.
  • Minimalna wartość kolejnego podbicia, to ……………. zł.
  • Aukcję wygrywa osoba, która złożyła najwyższą ofertę w dniu i o godzinie zakończenia danej aukcji.
  • Osoba, która wygrała daną aukcję otrzymuje …………..
  • Obowiązek zapłaty za wylicytowany przedmiot aukcji ………….. r.
  • Ewentualne skargi i odwołania przyjmuje Zarząd Fundacji REFFORM w formie pisemnej w terminie do …………. r.
  • Rozpatrywanie skarg i odwołań przez Komisję Rewizyjną Fundacji REFFORM nastąpi w terminie do ……………. r.
  • Wszelkie zapytania o licytację oraz informacje o ewentualnych problemach technicznych należy kierować pod adresem biuro@fundacjarefform.pl .

Lista aukcyjna zdjęć:

• Obraz
  • Product Summary
  • Cena aktualna
  • Oferty
  • Zakończenie
  • Bids Now

Informacja o twórcy prac: