BOP zaprasza Fundację

Stowarzyszenie Bears of Poland zaprosiło Fundację REFFORM do udziału w przedsięwzięciu POZNAN BEAR WEEKEND 2019, które odbywa się od 17 do 20 października tego roku w stolicy Wielkopolski.

To nie przypadek, że Poznań wybrano na miejsce Misiowego zlotu, gdyż już od 10 lat jest Poznań domem dla ruchu Misiowego w Polsce, miejscem organizacji dorocznych Wyborów Mister Bear Poland i innych przedsięwzięć tego środowiska.

Fundacja REFFORM od chwili powstania wspiera działania Stowarzyszenia Bears of Poland, współorganizowała dwa zloty środowiskowe (w Tresnej w 2018 i w Skowronkach w 2019 roku), podczas których uczestnicy mogli m. in. wziąć udział w warsztatach o zdrowiu, przejść szkolenie z udzielania pierwszej pomocy i pod okiem lekarza zbadać na miejscu poziom glukozy we krwi, zmierzyć ciśnienie tętnicze, otrzymać poradę nt. stanu zdrowia.

Przedsięwzięcie POZNAN BEAR WEEKEND 2019 jest robione z rozmachem. Organizatorzy (czyli Stowarzyszenie Bears of Poland) mówią o ponad 20 różnych przedsięwzięciach. najważniejszym z nich są Wybory Mister Bear Poland 2020, które odbędą się w Klubie HaH.

W tym roku Stowarzyszenie Bears of Poland obchodzi 10-lecie działalności

życzymy wielu wspaniałych przedsięwzięć, sporej i wiernej rzeszy członków i przyjaciół Stowarzyszenia oraz kolejnych wielu lat działalności.