Jestem PrEPsterem

Mamy także zaproszenie na warsztaty dla PrEPsterów! Podczas warstzatów prowadzący odpowieszą na wszystkie pytania dotyczące działania PrEP i możliwych skutków ubocznych, pokażż jak rozpoznać infekcję przenoszoną drogą płciową (STI), pomogą w podjęciu decyzji czy PrEP jest dla Ciebie.

Organiuzatorzy zapewniają przyjazną i nieoceniającą atmosferę i profesjonalne porady. Po warsztacie będziesz mieć możliwość skorzystania z indywidualnej konsultacji.

Warsztaty poprowadzą:

• Mariusz Sapuła – lekarz, w trakcie specjalizacji z chorób zakaźnych, pracuje w Klinice Chorób Zakaźnych, Tropikalnych i Hepatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego,
  • Michał Pawlęga, kierownik zespołu ds. zdrowia MSM w Społecznym Komitecie ds. AIDS, doradca Punktu Konsultacyjno – Diagnostycznego wykonującego badania w kierunku HIV.

Spotkanie odbędzie się w centrum Warszawy, dokładna lokalizacja zostanie podana zapisanym osobom.

Zarejestruj się już teraz przez formularz https://bit.ly/2OjvfHo. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne.