Skrzynka email dla MFP

Oferta przeznaczona dla członków grupy MFP – konto pocztowe w domenie MULTIFETISH.PL dla każdego członka MFP.

• Skrzynka pocztowa w domenie multifetish.pl dedykowana jest wyłącznie członkom grupy Multi Fetish Poland.
  • Konto prowadzone na sprawdzonym, stabilnym i chronionym serwerze.
  • Obsługa serwera z 24-godzinne wsparciem technicznym specjalistów IT z Kylos.
  • Dostęp do informacji o imprezach i przedsięwzięciach, których treści niekoniecznie powinny trafić na Twoją skrzynkę pocztową, z której korzystasz w pracy czy w domu.
  • Znalazłeś kogoś o koncie pocztowym w tej samej domenie – bądź pewien, że to człowiek zaufany.

Po złożeniu wniosku Administrator skontaktuje się przesyłając wzór umowy i regulamin świadczenia usługi. Po zapoznaniu się z nim i podpisaniu umowy nastąpi aktywacja konta e-mail.

Regulamin i wzór umowy

Złóż wniosek o skrzynkę pocztową <<<tutaj>>>