Pomoc w czasie COVID-19

Od miesiąca marca do lipca włącznie Fundacja – mimo COVID-19 – nie spoczywała na laurach. W tym okresie nasi podopieczni wykorzystali 27 godzin spotkań z fachowcami-psychologami, pomogliśmy 2 osobom w trudnej życiowej sytuacji (w tym znajdując dach nad głową) i zajmowaliśmy się dwoma sprawami (sądowymi) dotyczącymi naruszeń dóbr osobistych wymagającymi pomocy prawnej – wszystko o łącznej wartości 6161,00 zł.

Polecamy się wszystkim, którzy chcieliby wesprzeć nasze działania – każdy datek jest dla nas bardzo ważny. A najważniejszy jest dla naszych podopiecznych, którzy dzięki nim np. będą mogli kontynuować planowane spotkania z Fundacyjnymi psychologami.

Dziękujemy za wsparcie datkami w rocznicę śmierci śp. Macieja Chojnackiego – łącznie otrzymaliśmy 802,30 zł !!!

Czy ktoś skusiłby się na naszą Fundacyjną cegiełkę?

Polecam także garść informacji o tym, jak gospodarujemy środkami finansowymi:

UWAGA: z powodu COVID-19 składanie sprawozdań finansowych z rok poprzedni jest przesunięty. Sprawozdanie opublikujemy bezzwłocznie w dniu przesłania dokumentów do KRS.