Potrzebne wsparcie w kwocie 2214 zł!

Ktoś spyta skąd taka kwota?

Odpowiadamy: to jest roczny budżet potrzebny na zapłatę za usługi księgowe (12 x 184,50 zł). Ani mniej, ani więcej.

Rok 2020 łatwy nie był

Wiele osób potraciło pracę i nadszarpnęło swoje zdrowie, ale w Fundacji nie zastopowaliśmy nawet na moment, bo przecież nasi podopieczni korzystający z porad psychologicznych czy prawnych nie mogli nagle zastopować swojego życia, prawda?

W 2020 roku oferowaliśmy głównie pomoc prawną i psychologiczną. Wspieraliśmy osoby w trudnej sytuacji życiowej, bez własnego domu, pomagaliśmy tym, którzy potrzebowali pomocy psychologa, i tym, którzy musieli zasięgać ważnych porad prawnych w związku naruszeniem ich dób osobistych.

W 2021 roku pomagamy od samego początku, organizujemy pomoc fizjoterapeutów, prawników, psychologów. Udzielamy porad i wspieramy tych, którym pomoc jest potrzebna.

Wspierając nas swoimi datkami musisz wiedzieć, że nie są one przeznaczane na wynagrodzenia organów statutowych Fundacji, ani na zakup zbędnych bibelotów a TYLKO i WYŁĄCZNIE na utrzymanie księgowości (firma zewnętrzna).

Ważne: Facebook pokrywa za Ciebie wszystkie opłaty związane z obsługą, dlatego 100% kwoty datku zostanie przekazane bezpośrednio na rzecz organizacji non profit – czyli dla nas.

Przekonaj się, przekonaj innych, sprawcie, byśmy mogli spokojnie działać przez kolejne 12 miesięcy …

Z całego serca dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę!

Link do zbiórki na FACEBOOK: <<< tutaj >>>

Lub poczytaj, jak jeszcze można przekazać swoją darowiznę <<< tutaj >>>