Psycholog – psychoterapeuta – psychiatra. Odc.1

Rok z The Nest

Rok temu w listopadzie 2017 roku, z inicjatywy 3 osób i z instytucjonalnym wsparciem Fundacji REFFORM, powstał program The Nest. Jest to program pomocowy, który pozwola osobom zagubionym w myślach, rozterkach, problemach i innych trudach odszukać siebie i swojej drogi w życiu. Program skierowany jest do osób środowiska LGBT. The Nest to efektywny system pomocy psychoterapeutycznej oraz pomocy finansowej na pokrycie całości lub części kosztów spotkań z psychoterapeutą.

Cykl rozmów z psychoterapeutą

Fundacyjny koordynator ds. programu The Nest – Kamil prowadzi właśnie cykl rozmów z psychoterapeutą i partnerem Fundacji – Mirosławem Sikorą. W rozmowie przybliżają cele programu The Nest, opisują jak program działa. W rozmowach odpowiadają także na szereg pytań, w tym na pytanie o to kiedy należy udać się po pomoc do The Nest, co zrobić, gdy widzimy, że ktoś z naszych bliskich czy znajomych potrzebuje pomocy i ile trwają sesje/spotkania z psychoterapeutą oraz na wiele, wiele innych.

Odcinek 1.

Polecamy wszystkim zainteresowanym odsłuchanie pierwszego odcinka zamieszczonego na naszej stronie lub z FB Programu The Nest. W nim o rzeczach podstaowowych, czyli o tym kim jest psycholog, kim psychoterapeuta a kim psychiatra.