Sklep

Pamietaj, że dokonując zakupów w naszym sklepie wspomagasz działania Fundacji REFFORM gdyż 100% zapłaconej kwoty trafia na nasze konto działalności statutowej. Z tego konta, między innymi, płacimy za działalność bieżącą Fundacji (np. za obsługę księgowości) czy dokonujemy opłat za prowadzenie kont bankowych.

<<< Regulamin >>>

Kod produktu
ProduktOpis
Cena detaliczna brutto

FR001

1 szt. Kalendarza Fetyszowego na 2019 rok. Kalendarz ma wymiary 50 cm szerokości i 70 cm wysokości (format A3). Posiada 13 stron (pierwsza + 12 kart z miesiącami). Na kartach zamieszczono prace fotograficzne 5 twórców. Każda karta u dołu sygnowana jest nazwiskiem autora oraz modela/modeli.

FR002

Wpinka Fundacji REFFORM, wykonana z metalu techniką znakowania doming. Ma wymiary 11mm x 11mm. Na tarczy wpinki widnieje charakterystyczny fundacyjny logotyp.

UD001

Koszt wysyłki na terenie Polski

UD002

Koszt wysyłki na teren UEpodajemy po uzgodnienie adresu dostawy

<<< Formularz zamówienia >>>

Opcjonalnie – wzór wiadomości e-mail z zamówieniem towaru:

Niniejszym zamawiam 1 szt. [nazwa produktu lub kod produktu]. Proszę o dostarczenie zakupu pod adres:

[podać pełen adres pocztowy].

/podpis czytelny/