Tresna – miejscem zlotu integracyjno-środowiskowego

Jednym z wielu pomysłów i postanowień podczas narady na ostatnim spotkaniu środowiskowym w Sielpi był pomysł zorganizowania wspólnego zlotu z Stowarzyszeniem Bears of Poland (BOP). Członkowie BOP uczestniczący w ostatnim spotkaniu środowiskowym z optymizmem przyjęli pomysł wspólnej organizacji spotkania dwóch środowisk. Za główny cel zlotu majowo-czerwcowego obrano zacieśnienie więzów przyjaźni, koleżeństwa oraz integrację kulturową poprzez wspólne spędzanie czasu, zabawę, uczestnictwo w warsztatach i przedsięwzięciach organizowanych ad hoc. Gospodarzem zlotu w 2018 roku będzie piękna ziemia żywiecka a miejscem docelowym m. Tresna.

Formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/BHVpEEQbm8147vTi1

Spotkanie integracyjne

Jak wiedzą uczestnicy poprzednich spotkań w Sielpi spotkania integracyjne stwarzają klimat i warunki do lepszego poznania się, do zacieśnienia więzów koleżeńskich, do inspirowania doświadczeniem, mają zapewnić ciekawe i rozwijające warsztaty, mogą także być wspaniałym forum wymiany myśli, pomysłów, akcji. Podczas obozu w Tresnej poprowadzimy warsztaty z udziałem trenerów i psychoterapeutów oraz uczestników zlotu. Będziemy spędzać czas aktywnie i w anturażu pięknej przyrody. To wręcz idealne warunki do odpoczynku.

31 maja – 3 czerwca 2018 r. Tresna