Z optymizmem na Nowy Rok…

Dobrze, że powoli kończy się ten nieprzewidywalny, trudny dla wielu ludzi i biznesów rok.

Na skutek ogłoszonej w marcu br. pandemii działalność Fundacji znaczenie została ograniczona. Nie odbyły się duże przedsięwzięcia z udziałem Fundacji REFFORM – by wspomnieć jedynie wybory Multifetyszowe, spotkanie środowiskowe e w Berlinie, zlot Bear & Fetish Camp – ale również nie mogły odbyć się w tradycyjnej formule twarzą w twarz spotkania z terapeutami/psychologami. Niektórzy korzystali z sesji na Skype, inni woleli poczekać na spotkanie na dogodny termin.

W tym trudnym okresie udało się Fundacji znaleźć lokum dla jednej osoby, pomóc finansowo dwóm osobom i dostarczyć zestaw leków oraz środków do higieny osobistej pacjentom Domu Pomocy Społecznej w Braniewie.

Rozliczyliśmy się finansowo składając na czas wymagane prawem sprawozdania, w tym finansowe i merytoryczne a teraz przymierzamy się do nowego startu w 2021 roku.

Jeśli znacie osobę/osoby, które potrzebują pomocy skorzystajcie z formularz zgłoszenia znajdującego się po adresem: https://tiny.pl/tdls4

Program The Nest im. Macieja Chojnackiego działa na rzecz osób zagubionych w życiu, potrzebujących fachowej pomocy prawnej lub/i psychologicznej.