Zapraszamy na webinary

Stowarzyszenie Bears of Poland w ramach konsorcjum RAZEM PLUS II i we współpracy z Zjednoczeniem Pozytywni w Tęczy oraz Fundacją REFFORM organizuje dwa webinary na tamat:

(1) Co to jest PrEP? – w dniu 14 listopada 2020 r. o godz. 15:00

O profilaktyce przedekspozycyjnej opowie dr n. med. Joanna Kubicka. Odpowiemy na pytania: (1) Kto i po co powinien używać PrEP? (2)  Jak skuteczny jest PrEP? (3)  Czy PrEP chroni również przed SARS-CoV-2? (4)  Gdzie i kiedy można zastosować PrEP? (5) Ile kosztuje PrEP i (6) czy jest refundowany?

(2) Stygma STOP! – w dniu 28 listopada 2020 r. o godz. 15:00

O stygmatyzacji związanej z HIV w kontekście zdrowia osób HIV+ oraz postawy wobec wykonywania testów opowie Robert Piotr Łukasik – prezes Zjednoczenia „Pozytywni w Tęczy”. W trakcie zajęć, m. in. opowiemy o: (1)  Źródłach stygmatyzacji i mitach o HIV/AIDS, (2)  Społecznych konsekwencjach stygmatyzacji, (3)  Przeciwdziałaniu dyskryminacji osób HIV+ w środowisku MSM.

Webinary zastępują formę warsztatów z udziałem osobistym z powodu pandemii a udział jest

BEZPŁATNY

To trzeci rok działania konsorcjum RAZEM PLUS II i trzeci rok organizowania i prowadzenia warsztatów w celu realizacji zadania publicznego finansowanego przez Miasto Stołeczne Warszawę.

Zachęcamy do zapisywania się na sesję Zoom (numery na grafikach).