Integracja – warsztaty – zabawa w Tresnej

W dniu 31 maja br. rozpocznie się historyczna, bo pierwsza integracja środowiska Bears of Poland oraz Multi Fetish Poland na taką skalę. To trzydniowe przedsięwzięcie będzie miało kilka płaszczyzn realizacji: integracyjną, warsztatową i rozrywkową.

W piękne okolice Żywca zjedzie się ponad 150 osób z rożnych stron Polski, by wspólnie zawiązać więzy koleżeństwa, przyjaźni, poznać wzajemnie swoje środowiska, by bawić się i uczyć pod okiem najlepszych wykładowców i instruktorów.

Plan zlotu

Integracja w Tresnej odbędzie się poprzez uczestnictwo w przedsięwzięciach zlotu a jest ich duża liczba: od wernisażu prac tarnogórskiego artysty Marka Pavellka, przez warsztaty o zdrowiu, o relacjach i udzielaniu pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, przez wycieczkę w góry oraz krajoznawczą wycieczkę autokarową, aż po szukanie świętego Graala i karaoke.  Oba środowiska realizować też będą swoje stałe przedsięwzięcia i będą to: 11. Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Bears of Poland i 4. Konferencja Multifetyszowa.

Ponadto Organizatorzy zapewniają także wspaniałe kino letnie, nieco muzycznych wyzwań chóralnych i sporo sportów wodnych (MIR 21 Splash Challnage).

Partnerami Organizatorów tego przedsięwzięcia są:

Tematyka warsztatów prowadzonych dla wszystkich uczestników:

1. Udzielanie pomocy w nagłych wypadkach.
  2. Budowanie relacji.
  3. Kiedy seks staje się niebezpieczny.

Program do pobrania w PDF

Grafika: BOP