Rekordowa zbiórka!

Uprzejmie informujemy, że wraz z Zjednoczeniem Pozytywni w Tęczy dokonaliśmy rozliczenia zebranych wpłat z 1,5% z podatku za 2022 roku. Zebrana kwota to:

10.965,80 zł

Jest to najwyższa kwota zabrana od początku akcji zbiórki środków z podatku.

Podziękowanie

Niniejszym, wszystkim osobom, które zdecydowały się przekazać nam 1,5% z podatku za 2022 rok serdecznie dziękuję za podzielenie się swoimi środkami z nami i zapewniam, że kwota ta w całości zostanie przeznaczona na pomoc osobom, którym aktualnie Fundacja REFFORM pomaga oraz tym, którzy zgłoszą się do programu The Nest im. Macieja Chojnackiego w przyszłości.

Środki zebrane z podatku za 2022 rok przeznaczane są wyłącznie na pomoc psychologiczną lub/i prawną.

Sprawozdania finansowe oraz merytoryczne Fundacja składa co roku do Krajowego Rejestru Sądowego, jak również poddaje się dorocznej kontroli prowadzonej przez Komisję Rewizyjną.

/ – / Robert Strzelecki
Prezes Zarządu & Fundator