Wybory, wybory …

Ostatnie odbyły się w 2019 roku i chodzi tu o wybory multifetyszowe. Po przerwie spowodowanej pandemią wybory dwóch polskich Misterów: Rubber i Leather (w zmienionej nazwie na Leatherman) wracają do kalendarza wydarzeń w ramach Warsaw Fetish Weekend.

Już w maju społeczność multifetyszowa świętować będzie podczas kilku imprez w warszawskich lokalach.

Gala Finałowa, podczas której zostaną wybrani Mister Leatherman Poland i Mister Rubber Poland, odbędzie się w dniu 21 maja br.

Na nowo wybranych Misterów czeka splendor, sława, zaszczyt reprezentowania swojej społeczności w Polsce i na arenie międzynarodowej. Kandydatom do zaszczytnych tytułów życzmy powodzenia!

Fundacja zadba o bezpieczeństwo zdrowotne podczas imprezy zapewniając środki ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową a nowo wybranym Misterom wręczy ufundowane wspólnie z Bears of Poland zaproszenie na tegoroczny Bear & Fetish Camp.

Dla podróżujących do Warszawy na WFW:

Jeśli wybierasz się na przedsięwzięcie organizowane lub współorganizowane przez Fundację REFFORM, a także gdy podróżujesz prywatnie w innych celach, wybierz opcję szukania lokum z naszej strony.

Dlaczego? Gdyż w ten sposób Fundacja REFFORM otrzyma od Booking.com drobną prowizję, jako uczestnik Programu Afiliacyjnego.

Prowizja ta w żaden sposób nie wpłynie na wysokość Twojej opłaty za rezerwację.

Booking.com