XI BEAR & V FETISH CAMP – SKOWRONKI 2019

Po wspaniałych imprezach integracyjnych na południu w Tresnej i w środkowej części Polski w Sielpi, przyszedł czas na jej północną stronę, a konkretnie na najpopularniejszy do wypoczynku i zabawy region Polski – Bursztynowe Wybrzeże. W dniach 20-23.06.2019 odbędzie się obóz integracyjny społeczności Bears i Multi Fetish Poland.

OŚRODEK SZKOLENIOWO – WYPOCZYNKOWY YASOU

Yasou, to położony w przepięknej i malowniczej scenerii Mierzei Wiślanej ośrodek oferujący wypoczynek i rozrywkę dla Miśków i Fetyszystów. Lokalizacja ośrodka w tak urokliwym miejscu gwarantuje łatwy i bliski dostęp zarówno do morza Bałtyckiego jak i do wód Zalewu Wiślanego. Atutem tego położenia są szerokie, czyste i wspaniałe plaże nad otwartym morzem oraz bliskość zaplecza turystycznego w miejscowościach Krynica Morska i Kąty Rybackie.

Podróżując od strony Trójmiasta, Malborka czy Elbląga nie sposób nie zauważyć pięknych lasów i strumyków będących odnogami Szkarpawy, Nogatu i rz. Elbląg. Krajobraz ubogacają polskie chaty i towarzyszące im szerokie pola uprawne. Po minięciu Sztutowa jesteśmy już o krok od bycia w Skowronkach. W przenośni i dosłownie.

Na terenie ośrodka znajduję się 47 drewnianych domków letniskowych mieszczących od 2 do 6 osób. We wszystkich domkach są tylko pokoje 2 osobowe. Atrakcyjne położenie w leśnej scenerii gwarantuje spokojny wypoczynek dla wszystkich gości. Ośrodek jest ogrodzony i monitorowany oraz posiada bezpłatny parking.

Ośrodek Yasou to nie tylko domki wypoczynkowe, ale również masa licznych atrakcji takich jak: olbrzymia wiata na imprezy plenerowe, zadaszone palenisko, miejsce na grill, boiska do piłki nożnej i siatkówki, walki sumo, nowoczesne jacuzzi z widokiem na Zalew Wiślany, sauna fińska, kort tenisowy o nawierzchni ceglanej, restauracja oraz pomieszczenia konferencyjno-szkoleniowe.

Zakwaterowanie

Na terenie ośrodka znajduje się 28 domków 2 osobowych, 11 domków 4 osobowych, oraz 8 domków 6 osobowych. Dodatkowo jest 15 apartamentów 4 osobowych typu studio składających się z dwóch pokojów 2 osobowych i salonu z aneksem kuchennym oraz węzłem sanitarnym. W całym ośrodku może wygodnie wypoczywać 208 osób.

Wyposażenie domków

Każdy z domków wyposażony jest w telewizor z odbiorem telewizji cyfrowej, lodówkę, czajnik elektryczny, kubki na kawę/herbatę oraz łazienkę z prysznicem. Do każdego łóżka znajdującego się w domku przynależy komplet pościeli (dwie poduszki, jedna kołdra i jedno prześcieradło). W oknach domków znajdują się moskitiery. Uwaga! Prosimy o zabranie własnych ręczników, domki nie mają ich na wyposażeniu.

Czas wolny

Oferta dla uczestników campu wzbogacona jest ponadto o jacuzzi oraz saunę fińską. Szereg dostępnych hydromasaży oraz niezliczone sesje w saunie pozwolą Wam jeszcze bardziej wypocząć. Na terenie ośrodka znajdują się również: profesjonalnie przygotowany kort tenisowy o nawierzchni ceglanej, profesjonalna maszyna wyrzucającą piłki tenisowe. Jakuzzi, sauna i kort tenisowy są dodatkowo płatne 50zł/h. Na terenie ośrodka znajduje się też boisko do gry w piłkę nożną, boisko do siatkówki oraz wypożyczalnia kajaków. Przygotowujemy także parę niespodzianek dla uczestników Campu.