1% to może być wiele

Zarząd i Kapituła Fundacji REFFORM serdecznie dziękuje wszystkim. P.T. Darczyńcom za podjecie decyzji i przekazaniu 1%ze swojego podatku z 2018 roku. Otrzymaliśmy środki pod koniec roku i pomogły Fundacji bezproblemowo poprowadzić dalej kilka projektów, w tym: opłacić pomoc prawną dla osób, które są szkalowane w Internecie i toczą boje w sądzie oraz opłacać kolejne sesje i spotkania pomocowe.

Prośba o wsparcie

Proszę, pamiętajcie o nas rozliczając swój podatek za 2019 rok. Wszystkie wpływy z 1% są wykorzystywane wyłącznie na działalność statutową Fundacji a żaden organ czy osoba funkcyjna Fundacji nie pobiera z tytułu działalności w Fundacji żadnego wynagrodzenia.

W tym roku zbierać będziemy poprzez Organizację Pożytku Publicznego i jest to: ZJEDNOCZENIE NA RZECZ ŻYJĄCYCH Z HIV/AIDS “POZYTYWNI W TĘCZY”

Oto przykład jak prawidłowo wypełnić właściwy PIT w rubryce o przekazaniu 1% z podatku:

Za wynik 5479,80 zł z 1% z podatku za 2018 rok jest wspaniały! Prosimy, by pamiętać o Fundacji rozliczając podatek za 2019 r.