Zlot BOP, PLUG i MFP

W długi weekend Bożego Ciała społeczności: Bears of Poland, Polish Leather Uniform Group i Multi Fetish Poland ponownie spotkają się na dorocznym zlocie integracyjnym pod nazwą:

XIII Bear & VII Fetish Camp.

W czasie zlotu będzie czas nie tylko na wypoczynek w otoczeniu przyrody i miłe spędzenie czasu, ale przede wszystkim na integrację środowisk w piknikowej atmosferze.

W trakcie campu odbędzie się szereg przedsięwzięć rozrywkowych i edukacyjnych, w tym: kalambury, mecz siatkówki, ognisko, wycieczka krajoznawcza, dyskoteka, karaoke i bingo!

Fundacja REFFORM przedstawi swój flagowy Program The Nest im. Macieja Chojnackiego, opowie o formach oferowanej pomocy a także będzie współprowadzić doroczną konferencję multifetyszową.

Szczegóły na stronie <<< tutaj >>>

Serdecznie zapraszamy!