Kolejny zlot integracyjny

To już po raz trzeci połączone siły środowiska Bear i MFP wspólnie będą integrować się na dorocznym zlocie w m. Pokrzywna (woj. opolskie).

Zanim połączono siły Misie prowadziły własne doroczne Zloty i było ich 9 a Fundacja REFFORM wraz z fejsbukową Grupą MFP spotykała się 3 razy.

W roku 2018 po raz pierwszy zorganizowano Bear & Fetish Camp w Tresnej, a następnie w 2019 w Skowronkach.  W tym roku będzie to 12. Bear i 6. Fetish Camp! Brawo my!

Na takim wyjeździe spędzamy czas rekreacyjnie korzystając z opracowanego przez Organizatorów programu i szkolimy się (dla chętnych organizujemy warsztaty fetyszowe i zdrowotne).

Od początku campów wszystkim uczestnikom zapewniamy warsztaty o zdrowiu:

• mówiliśmy już o udzielaniu pierwszej pomoc w nagłych wypadkach,
  • uczyliśmy się resuscytacji krążeniowo-oddechowej i ćwiczyliśmy ją na fantomie,
  • odbyły się spotkania dotyczącej profilaktyki zdrowotnej w zakresie HIV i HPV i innych chorób przenoszonych drogą płciową,
  • a ostatnio spora grupa uczestników zlotu przebadała się pod okiem lekarza i pielęgniarzy pod kątem chorób układu krążenia.

Za badania wykonywane podczas zlotu uczestnicy NIE PŁACĄ – wszystkie koszty związane z przeprowadzeniem badań pokrywa Fundacja REFFORM ze środków statutowych.

Zlot to wspaniała okazja do lepszego poznania się, do nawiązania bliższej znajomości a odpoczynek w atmosferze przyjaźni sprzyja budowaniu relacji i psychice. Zachęcamy podczas zlotu do biesiadowania, korzystania z atrakcji i oczywiście do zaprezentowania swojego fetyszu.

Najważniejsze, to wcześniej zaplanować sobie pobyt na Zlocie i dojazd do niego i zarejestrować się do udziału w nim. Pamiętajcie, że Zlot-Camp przypada w Boże Ciało, co dla niektórych osób może odgrywać duża rolę (np. sposób dojazdu, procesje, itd.).

W przypadku jakichkolwiek dalszych pytań, zachęcam  do kontaktu ze Stowarzyszeniem Bears of Poland stowarzyszenie@bearsofpoland.pl lub z Fundacją REFFORM biuro@fundacjarefform.pl .

Zapisy na stronie https://bearsofpoland.pl/pokrzywna-2020/