Święta, święta …

Miło nam poinformować, że w tym roku Fundacja miała aż 23 Świętych Mikołajów … każdy miał oczywiście inaczej na imię i każdy przekazał nam swój 1% z podatku poprzez Pozytywnych w Tęczy. Świętymi Mikołajami były osoby fizyczne i firmy.

Łącznie zebraliśmy: 5479,80 PLN !

W ciągu całego roku Fundacja prowadziła swoje działania statutowe i dzięki hojnym ofiarodawcom mogliśmy organizować, współorganizować i prowadzić wiele przedsięwzięć oraz akcji pomocowych.

Flagowym programem Fundacji REFFORM jest The Nest im. Macieja Chojnackiego. W programie aktualnie zarejestrowane są 23 osoby w rożnym wieku i z różnych stron Polski. Pięć osób na stałe korzysta z pomocy naszych prawników i psychologów. Choć wszyscy chcielibyśmy, by nikt nie musiał z Programu The Nest korzystać, to niestety nadal zgłaszają się lub są zgłaszane osoby, które naszej pomocy potrzebują.

Dziękujemy za wspaniały 2019 roku, za wszystkie spotkania, rozmowy, udział w fundacyjnych przedsięwzięciach, za wsparcie, darowizny i pomoc.

W imieniu Zarządu i Kapituły Fundacji REFFORM składam życzenia pięknych i radosnych Świąt oraz jeszcze lepszego Nowego Roku dla każdego. Nich czas ten będzie czasem pokoju i zaowocuje wieloma nowymi perspektywami rozwoju osobistego i zawodowego.

Robert Strzelecki

Fundator i Prezes Zarządu