Zaproszenie na badania

Już w nadchodzącym tygodniu rozpocznie się kolejny wspólny zlot środowiska Bear i Multi Fetish Poland. Tym razem uczestnicy spotkają się w malowniczej scenerii mierzei Wiślanej.

Tradycją zlotów jest organizacja nie tylko przedsięwzięć kulturalno-oświatowych ale również warsztatów o zdrowiu. W tym roku Fundacja zaprasza uczestników zlotu do wykonania darmowych badań podstawowych, takich jak:

• badanie poziomu glukozy
  • badanie poziomu cholesterolu
  • pomiaru ciśnienia tętniczego krwi
  • pomiaru pulsu
  • pomiaru saturacji metodą pulsoksymetrii
  • obliczenia wskaźnika masy ciała (BMI)
  • obliczenia skali ryzyka sercowo-naczyniowego SCORE

Warsztat na temat chorób cywilizacyjnych w dniu 21 czerwca w godz. 14:00 – 15:30 poprowadzi współpracujący z Fundacją REFFORM lek. med. Piotr Rausch, który wspólnie z Bartoszem zaoferują uczestnikom wyżej wymienione badania.

Serdecznie zapraszamy uczestników do skorzystania z zaproszenia i wzięcia udziału w nieodpłatnych badaniach.